פיתוח כלכלה מקומית- רשויות מקומיות 

כלכלה מקומית היא מנוע לקידום והצמחת יישוב ואזור. הרשות המקומית היא הגורם המשמעותי ביותר בחיי התושב. לה המשאבים, האחריות והכלים לקדם מענים במגוון תחומי החיים כך שהתושבים ייהנו מחינוך איכותי, רווחה וקהילה תומכת, תעסוקה בעלת משמעות ויכולת התפרנסות, צמיחה אישית, ומקצועית. 

בניית תוכנית פעולה אסטרטגית מיועדת לתכנן עיר מצליחה, עיר מתקדמת המושכת אליה אוכלוסיה חזקה ואיכותית. עיר בה איכות החיים תומכת את כל תחומי החיים באופן הרמוני ומשלים: מדיור, לתחבורה, לפרנסה, חינוך, פנאי, טבע ונוף.

אני מאמינה ומקדמת צמיחה עירונית, צמיחה כלכלית, ושינוי חברתי.

Outdoor Tables

הרשות המקומית ופיתוח סביבה תומכת עסקים

משבר הקורונה פוגע בכל העסקים בארץ ובעולם, הרשויות המקומיות הן אלו שפוגשות את בעלי העסקים ביומיום, והן אלו שיצטרכו לתת את הפתרונות ביום שאחרי המשבר

מה יכולה רשות מקומית לעשות?

1. מידע- הכי חשוב להנגיש מידע לבעלי העסקים, על זכויות, חובות, הזדמנויות. לוודא כי המידע אמין ועדכני. וכי כל בעל עסק ביישוב מעודכן בכל המידע הרלוונטי.

2. קונים מקומי- שיווק ופרסום במגוון מדיות, של העסקים לתושבים. ובכך לחזק את הזדמנויות המכירה, את הרכש המקומי, את תחושת היחד והערבות ההדדית.

3. שייכות- הקמת קבוצות של בעלי עסקים, הפועלות יחד עם הרשות לקידום אינטרסים משותפים. ללמידה של כלים חדשים, סיעור מוחות למציאת פתרונות יצירתיים, וכמובן פעולות מעשיות בשטח.

4. חוסן קהילתי- חיבורים בין עסקים ותושבים, פעולות של העסקים למען הקהילה ולהפך. 

לרשות המקומית הכוח והיכולת לפתח כלכלה מקומית איתנה, משמעותית ומשפיעה. במצגת פרוט התחומים בהם על הרשות לעסוק, על מנת לקדם כלכלה מקומית.

לקוחות מספרים

לוגו כלכלית עמק חפר.png

מנהלת העסקים כלכלית עמק חפר

במשך כשנתיים זכינו לקבל ליווי מגל כיועצת חיצונית מטעם המעוף המלווה פעילות הנחת תשתית רשותית לקידום עסקים במ.א. עמק חפר, באמצעות כלכלית עמק חפר.

ביצענו יחד תהליך מורכב וארוך של מיפוי, ניתוח, יוזמה וליווי תהליכים רוחביים למען קידום העסקים בעמק חפר ושיפור השירות הניתן להם מגורמי המועצה השונים.

גל הקפידה להביא לפתחנו תכניות, מידע רב ומקיף בתחום קידום עסקים מקומיים.

מסורה לתהליך, התמידה לסייע בהנעת גלגלי התהליך במקצועיות רבה, ארגון הנתונים,

תיעוד ועיבוד החומרים ברמה גבוהה.

לכל אורך הדרך תרומתה של גל לא תסולא בפז.

ממליצים בחום ומשוכנעים כי כל ארגון או עסק שיבחר בליווי של גל יזכה לערך רב.

יתרונות הכלכלה המקומית

מנוע כלכלי
הגשמת חלומות
תעסוקה
שירותים
מוקדי מפגש
מנוף כלכלי

בעיריית תל-אביב יצרו תהליך בו בעלי עסקים מאזור גאוגרפי מתאגדים לעמותה "מעגל" ויוצרים שותפויות משמעותיות לקידום העסקים והאזור.

בתל-אביב פועלים 3 מעגלים, כדי לכם להכיר.

כל הזכויות שמורות לעיריית תל-אביב-יפו  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=gIuAjLx7Ukk&feature=emb_logo

עיריית ירושלים נרתמה לקדם  כלכלה מקומית,

על-ידי יצירת מערך לאיסוף מידע על צרכים של התושבים, תוצאות הסקר עוזרת ליזמים ובעלי עסקים להתאים את השרות לצרכים ולרצונות של התושבים וכך להגדיל מעגל לקוחות ולבסס את העסק

כל הזכויות שמורות לעיריית ירושלים- בקרוב אצלנו bekarov.jerusalem.muni.il  

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=DFjSEf_9Ej4&feature=emb_logo