• גל דקל

קבוצת מאיץ אנרגטי

מספר הנחות יסוד

  1. אנחנו כולנו מחוברים ע"י האנרגיה שזורמת בינינו

  2. אנרגיה יכולה להתקע או לזרום חופשי

  3. איחוד של אנרגיות יוצר עוצמה ומכפיל כוח

  4. אנחנו יכולים להשפיע על זרימת האנרגיה שלנו

אם כך...

אנרגיה הזורמת מאתנו ואלינו בחופשיות יוצרת תנועה והתקדמות בחיינו.

אנחנו יכולים על-ידי תשומת לב, תרגול כלים של קשב, סביבת חיים וכלים נוספים להשפיע על זרימת האנרגיה שלנו. למשל: מוסיקה קצבית מעלה אנרגיה, מוסיקה שקטה מורידה אנרגיה.

מדיטציה מרכזת את האנרגיה, מורידה אותה למצב מאוזן המאפשר שקט ומיקוד.


קבוצה של אנשים הפועלים יחד, חושבים על אותם נושאים, מתחברים למקור אנרגיה משותף, יוצרים מאיץ אנרגטי. הם מאחדים את האנרגיה שלהם לתדר מרכזי שמתחזק ויוצר תנועה משמעותית ומהירה עבור כל השותפים. לא תמיד נדע שהתחברנו לרשת משותפת, לא תמיד נזהה את התדר המרכזי, אבל אם נהיה בהקשבה, נרגיש את העוצמה, את השינוי.


מאחר והאנרגיה שלנו מושפעת בקלות, חשוב שנהיה ערים לשינוים, להשפעות החיצוניות על האנרגיה האישית שלנו. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מרוקנים מאנרגיה, או באנרגיה נמוכה ודבר זה יפגע באיכות חיינו ובעשייה שלנו.


אז מה עושים

  1. מקשיבים להרגשה- אנחנו מרגישים בגוף את עוצמת האנרגיה שלנו. מרגישים עייפים כשהיא נמוכה, ושמחים וערניים כשהיא גבוהה. ולכן כאשר אנחנו מרגישים לא טוב, כדי שנטפל באנרגיה שלנו וניצור מצבים של חיזוק ועליה של האנרגיה. למשל נשים מוסיקה, נלך לים, נפגש עם חברים.

  2. הקשבה לקול הפנימי- נעצור ונקשיב לקול הפנימי שלנו. מדיטציה קצרה, נשימות, חלום בהקיץ- נתן למחשבות לנדוד וננסה מדי פעם לתפוס מחשבה אחרת, שונה, מוכרת ועמוקה. זה הקול של הנשמה שלנו מדבר, הרצון של האני שלנו. נקשיב לו.

  3. קבוצה- נצטרף לקבוצה שפועלת יחד ליצירת חיבור אנרגטי, עוסקת בפיתוח אישי, מתרגלת כלים של עצירה, הקשבה, נשימה ועוד. נקיף את עצמנו באנשים שכמונו עסוקים בניקוי אנרגיות נמוכות ומיקוד באנרגיות גבוהות ומאזנות.

ואם אתם עוד לא מכירים קבוצה כזו, אתם מוזמנים לכתוב לי ולהצטרף לאחת מקבוצות המאיץ האנרגטי וללמוד כיצד לאזן את האנרגיה שלכם לתדר המדויק והנכון לכם.

באהבה, גל19 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול